Logo Teknik Terminoloji
Anasayfa Sayı Çevir Kategoriler Kullanım Hakkımızda İletişim EnglishEnglish FrançaisFrançais

Teknik Terminoloji

İletişim

Görüş ve önerileriniz bizim için çok değerli. Bizimle iletişime geçmek için bize admin@teknikterminoloji.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Biz sitemizi hem içerik hem sitede sunulan özellikler ve hizmetler anlamlarında sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Özellikler anlamında, bir süre önce sayıları yazıyla yazma aracını kullanıma açtık. Varsayılan olarak Euro para birimi seçili bu sayıları yazıya çevirme özelliği sayesinde, boş kutucuğa yazdığınız rakamların Fransızca yazıyla yazılışını hemen altında görüntüleyebilirsiniz.

İçerik anlamında ise, ilk açıldığımız günden bugüne sizlerden gelen yaklaşık 10.000 yeni kelime ve ifadeyi tercümeleri ile birlikte sitemizde yayınlamaya başladık. Sitemizi sade ve basit bir tasarımla fakat tercümanlar için maksimum işlevsellik ile yönetmeye çalışıyoruz. Amacımız en başından beri doğru bilgiyi, hızlı bir şekilde, tamamen ücretsiz olarak paylaşmaktır. Biz zaman içinde yeni özellikler eklemeye devam edeceğiz. Bu arada sizleri de önerileriniz ile sitemizi geliştirmeye katkıda bulunmak için Blog sayfamıza davet ediyoruz.